Pirsingo auskarai kūnui - sidabriniai


Sidabriniai pirsingas - tai kūno auskarų vėrimas, kai įvairioms kūno dalims puošti naudojami sidabriniai papuošalai, paprastai pagaminti iš 925 prabos sidabro. Sidabriniai auskarai yra populiari saviraiškos forma, leidžianti parodyti asmeninį stilių ir pagerinti savo išvaizdą.

Labiausiai paplitęs sidabro pirsingasi yra ausų, nosies, lūpų, antakių ir bambos auskarai. Kiekvienam auskarų tipui reikia specialių papuošalų ir metodų, kad būtų užtikrintas tinkamas gijimas ir sumažinta infekcijos rizika.

Sidabrinis pirsingas būna įvairaus dizaino, formų ir dydžių - nuo paprastų smeigtukų iki sudėtingesnių, pavyzdžiui, kabučių ir svarelių. Kai kurie populiarūs stiliai yra sidabriniai lankeliai, smeigtukai ir žiedai su užvertais karoliukais, kuriuos galima puošti brangakmeniais ar kitais dekoratyviniais elementais.

Nors sidabras yra patvarus metalas, svarbu tinkamai prižiūrėti sidabrinį pirsingą, kad jie išliktų kokybiški ir nesusidėvėtų. Tai apima reguliarų papuošalų valymą ir poliravimą, vengimą susidurti su aštriomis cheminėmis medžiagomis ir aplinka bei atsargų elgesį su papuošalais.

Sidabro pirsingas yra universali ir amžina kūno meno forma, praktikuojama jau šimtmečius. Nesvarbu, ar norite drąsiai pasisakyti, ar pridėti subtilios elegancijos, sidabriniai kūno auskarai siūlo daugybę galimybių, atitinkančių jūsų individualų stilių ir pageidavimus.

Filtrai

Subkategorija

Akmuo

Dydis

Grupė

Praba

Kaina

0,00 € - 780,00 €

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.